Особистий кабінет

Ваш E-mail:

Ваш пароль:Ремонт компьютеров и ноутбуков комп-сервис киев

Скорая компьютерная помощь в Киеве https://comp-service.kiev.ua/computer-help.html ремонт ПК и ноутбуков на дому и офисе. Компьютерные мастера https://comp-service.kiev.ua/kompyuterniy-master.html из компьютерного сервиса https://comp-service.kiev.ua/contacts.html , специалисты по ремонту и настройке компьютеров https://comp-service.kiev.ua/nastroika-computer-kiev.html и ноутбуков. Обслуживание и ремонт компьютера https://comp-service.kiev.ua/remont-computer-kiev.html в Киеве, ремонт ноутбуков https://comp-service.kiev.ua/remont-noutbukov-kiev.html на дому и в офисе недорого. Диагностика ПК https://comp-service.kiev.ua/diagnostika-computer-kiev.html в Киеве, чистка ноутбука от пыли https://comp-service.kiev.ua/chistka-noutbukov-kiev.html с заменой термопасты, удаление компьютерных вирусов Киев https://comp-service.kiev.ua/udalenie-virusov-kiev.html лечение компьютера и ноутбука. Восстановление операционной системы после краха или серьезного сбоя, установка Windows https://comp-service.kiev.ua/ustanovka-windows-kiev.html в Киеве, антивирусной защиты и других необходимых программ. Сборка компьютера на заказ https://comp-service.kiev.ua/sborka-computer-kiev.html или модернизация старого системного блока

Фотографії оголошення


Ваше Ім`я:
  закрити форму відправлення повідомлення

Ваш E-mail:
  Всі поля обов`язкові до заповнення

Текст повідомлення:
Залишилось символів
Захисний код:
Контактна особа
bestmasterpc
Контактний телефон
0675840075
Контактний E-mail
Адреса сайту
Місто або регіон
Украина, Киев
Додано:   12 червня 2019
Номер оголошення:   10344
Оновлено:   18 березня 2023
Кількість переглядів:   199
Актуально до:   10 травня 2023
Тип оголошення:   Продам
Статус оголошення:   Звичайне
Автооновлення:   Вимкнено

Схожі оголошення

Berdoska.com © Оголошення Україна Онлайн.
Що таке СТРІЧКА ОГОЛОШЕНЬ?
Послуга «СТРІЧКА ОГОЛОШЕНЬ» - це унікальна можливість звернути увагу на ваше оголошення, розмістивши його фотографію у верхній частині кожної сторінки дошки оголошень.

Як розмістити оголошення в «СТРІЧЦІ ОГОЛОШЕНЬ»?

У Стрічці оголошень розміщуються останні 10 оголошень з фото. Щоб ваше оголошення потрапило у стрічку, вам необхідно додати до вашого оголошення зображення.

З появою кожного нового оголошення інших користувачів фото зрушуватиметься на одну позицію Стрічки вправо. Якщо ви захочете повторно розмістити своє оголошення, у верхній частині кожної сторінки дошки оголошень просто оновіть ваше оголошення.

Увага! Якщо у вашому оголошенні відсутня фотографія, ви не зможете розмістити його в «СТРІЧЦІ ОГОЛОШЕНЬ».

Тривалість розміщення оголошення залежить від того, скільки користувачів слідом за вами скористаються цією послугою. Після оновлення або додавання оголошення, оголошення з'являється першим ліворуч на всіх сторінках дошки оголошень.
Правила дошки оголошень
Всі відвідувачі дошки оголошень України, повністю та беззастережно погоджуються з наступними пунктами правил:

« 1 »

Вся відповідальність за зміст оголошень у повному обсязі покладається на авторів оголошень.

« 2 »

Додаючи оголошення на дошку оголошень, ви зобов'язуєтеся дотримуватись чинного законодавства, існуючих норм етики та моралі та вимог викладених на сторінці додавання оголошень.

« 3 »

Ви відмовляєтесь від усіх можливих претензій на адресу адміністрації дошки оголошень та власника інтернет сайту, на якому розміщена дана дошка оголошень, пов'язаних з функціонуванням сайту, прийняттям або відмовою прийняти те чи інше оголошення, видаленням оголошень адміністратором.

« 4 »

Будь-які претензії, пов'язані зі змістом оголошень розміщених на нашому сайті, слід адресувати авторам самих оголошень.

« 5 »

Адміністратор сайту має право видалити, перемістити, редагувати будь-яке оголошення без пояснення причин.
http://berdoska.com/