Особистий кабінет

Ваш E-mail:

Ваш пароль:Комп-сервис, ремонт компьютеров и ноутбуков в киеве

Обслуживание и настройка ПК, ремонт компьютеров https://comp-service.kiev.ua/ и ремонт ноутбуков https://comp-service.kiev.ua/remont-noutbukov-kiev.html в Киеве на дому и офисе. Скорая компьютерная помощь https://comp-service.kiev.ua/computer-help.html ПК и ноутбуку на дому, компьютерный мастер https://comp-service.kiev.ua/kompyuterniy-master.html вызов на дом, настройка ноутбука https://comp-service.kiev.ua/nastroika-computer-kiev.html и компьютера на максимальную производительность. Восстановление и установка Windows https://comp-service.kiev.ua/ustanovka-windows-kiev.html или переустановка ОС Виндовс в Киеве на дому недорого. Удаление компьютерных вирусов https://comp-service.kiev.ua/udalenie-virusov-kiev.html с компьютера и ноутбука, лечение ПК. Чистка ноутбука https://comp-service.kiev.ua/chistka-noutbukov-kiev.html Киев чистка ноутбуков от пыли с заменой термопасты. Сборка компьютера на заказ https://comp-service.kiev.ua/sborka-computer-kiev.html или модернизация старого системного блока. Подключение и настройка WiFi роутера, локальной сети, интернет соединения. Низкие цены на ремонт компьютеров https://comp-service.kiev.ua/remont-computer-price.html прайс лист на компьютерные услуги. Компьютерный сервисный центр https://comp-service.kiev.ua/contacts.html Комп-Сервис Киев, мастерская по ремонту ПК и ноутбуков Святошинский Шевченковский и Соломенский район Киева.

Фотографії оголошення


Ваше Ім`я:
  закрити форму відправлення повідомлення

Ваш E-mail:
  Всі поля обов`язкові до заповнення

Текст повідомлення:
Залишилось символів
Захисний код:
Контактна особа
bestmasterpc
Контактний телефон
0675840075
Контактний E-mail
Місто або регіон
Украина, Киев
Додано:   28 лютого 2023
Номер оголошення:   12261
Оновлено:   18 березня 2023
Кількість переглядів:   18
Актуально до:   28 серпня 2023
Тип оголошення:   Продам
Статус оголошення:   Звичайне
Автооновлення:   Вимкнено

Схожі оголошення

Berdoska.com © Оголошення Україна Онлайн.
Що таке СТРІЧКА ОГОЛОШЕНЬ?
Послуга «СТРІЧКА ОГОЛОШЕНЬ» - це унікальна можливість звернути увагу на ваше оголошення, розмістивши його фотографію у верхній частині кожної сторінки дошки оголошень.

Як розмістити оголошення в «СТРІЧЦІ ОГОЛОШЕНЬ»?

У Стрічці оголошень розміщуються останні 10 оголошень з фото. Щоб ваше оголошення потрапило у стрічку, вам необхідно додати до вашого оголошення зображення.

З появою кожного нового оголошення інших користувачів фото зрушуватиметься на одну позицію Стрічки вправо. Якщо ви захочете повторно розмістити своє оголошення, у верхній частині кожної сторінки дошки оголошень просто оновіть ваше оголошення.

Увага! Якщо у вашому оголошенні відсутня фотографія, ви не зможете розмістити його в «СТРІЧЦІ ОГОЛОШЕНЬ».

Тривалість розміщення оголошення залежить від того, скільки користувачів слідом за вами скористаються цією послугою. Після оновлення або додавання оголошення, оголошення з'являється першим ліворуч на всіх сторінках дошки оголошень.
Правила дошки оголошень
Всі відвідувачі дошки оголошень України, повністю та беззастережно погоджуються з наступними пунктами правил:

« 1 »

Вся відповідальність за зміст оголошень у повному обсязі покладається на авторів оголошень.

« 2 »

Додаючи оголошення на дошку оголошень, ви зобов'язуєтеся дотримуватись чинного законодавства, існуючих норм етики та моралі та вимог викладених на сторінці додавання оголошень.

« 3 »

Ви відмовляєтесь від усіх можливих претензій на адресу адміністрації дошки оголошень та власника інтернет сайту, на якому розміщена дана дошка оголошень, пов'язаних з функціонуванням сайту, прийняттям або відмовою прийняти те чи інше оголошення, видаленням оголошень адміністратором.

« 4 »

Будь-які претензії, пов'язані зі змістом оголошень розміщених на нашому сайті, слід адресувати авторам самих оголошень.

« 5 »

Адміністратор сайту має право видалити, перемістити, редагувати будь-яке оголошення без пояснення причин.
http://berdoska.com/