Особистий кабінет

Ваш E-mail:

Ваш пароль:Маска медицинская для лица

Медицинские маски для лица стали неотъемлемой частью нашей жизни в связи с пандемией COVID-19. Если вы ищете качественную и надежную медицинскую маску для защиты вашего здоровья и здоровья вашего окружения, наша маска идеально подойдет для вас.

Наша медицинская маска имеет 3-слойную конструкцию, обеспечивающую максимальную защиту от вирусов и бактерий. Она изготовлена из высококачественных материалов, которые обеспечивают комфортную носку, не создают дискомфорта и не раздражают кожу.

Наша маска медицинская для лица также легка и удобна в использовании. Она подходит для всех типов лица и может использоваться в различных ситуациях, например, в медицинских учреждениях, на работе, в общественном транспорте и других местах.

Мы рекомендуем заказать медицинские маски большого количества для обеспечения постоянной защиты от инфекций и бактерий. Нажмите кнопку "Заказать сейчас" на нашем сайте и заполните форму заказа. Мы свяжемся с вами в ближайшее время и поможем вам сделать лучший выбор для вашего здоровья и здоровья вашего окружения.

Не мешайте, сделайте шаг к защите от инфекций уже сейчас вместе с нашей медицинской маской для лица!

Фотографії оголошення


Ваше Ім`я:
  закрити форму відправлення повідомлення

Ваш E-mail:
  Всі поля обов`язкові до заповнення

Текст повідомлення:
Залишилось символів
Захисний код:
Контактна особа
Надя
Контактний телефон
(095) 531-11-33
Контактний E-mail
Адреса сайту
Місто або регіон
Украина, Киев
Додано:   17 березня 2024
Номер оголошення:   12453
Оновлено:   23 травня 2024
Кількість переглядів:   33
Актуально до:   17 вересня 2024
Тип оголошення:   Продам
Статус оголошення:   Звичайне
Автооновлення:   Вимкнено

Схожі оголошення

Berdoska.com © Оголошення Україна Онлайн.
Що таке СТРІЧКА ОГОЛОШЕНЬ?
Послуга «СТРІЧКА ОГОЛОШЕНЬ» - це унікальна можливість звернути увагу на ваше оголошення, розмістивши його фотографію у верхній частині кожної сторінки дошки оголошень.

Як розмістити оголошення в «СТРІЧЦІ ОГОЛОШЕНЬ»?

У Стрічці оголошень розміщуються останні 10 оголошень з фото. Щоб ваше оголошення потрапило у стрічку, вам необхідно додати до вашого оголошення зображення.

З появою кожного нового оголошення інших користувачів фото зрушуватиметься на одну позицію Стрічки вправо. Якщо ви захочете повторно розмістити своє оголошення, у верхній частині кожної сторінки дошки оголошень просто оновіть ваше оголошення.

Увага! Якщо у вашому оголошенні відсутня фотографія, ви не зможете розмістити його в «СТРІЧЦІ ОГОЛОШЕНЬ».

Тривалість розміщення оголошення залежить від того, скільки користувачів слідом за вами скористаються цією послугою. Після оновлення або додавання оголошення, оголошення з'являється першим ліворуч на всіх сторінках дошки оголошень.
Правила дошки оголошень
Всі відвідувачі дошки оголошень України, повністю та беззастережно погоджуються з наступними пунктами правил:

« 1 »

Вся відповідальність за зміст оголошень у повному обсязі покладається на авторів оголошень.

« 2 »

Додаючи оголошення на дошку оголошень, ви зобов'язуєтеся дотримуватись чинного законодавства, існуючих норм етики та моралі та вимог викладених на сторінці додавання оголошень.

« 3 »

Ви відмовляєтесь від усіх можливих претензій на адресу адміністрації дошки оголошень та власника інтернет сайту, на якому розміщена дана дошка оголошень, пов'язаних з функціонуванням сайту, прийняттям або відмовою прийняти те чи інше оголошення, видаленням оголошень адміністратором.

« 4 »

Будь-які претензії, пов'язані зі змістом оголошень розміщених на нашому сайті, слід адресувати авторам самих оголошень.

« 5 »

Адміністратор сайту має право видалити, перемістити, редагувати будь-яке оголошення без пояснення причин.
http://berdoska.com/